Projektowanie i druk 3D – szeroki wachlarz usług

projekt 3d zębatki

Dzięki zaawansowanym technologiom, wieloletniemu doświadczeniu i precyzji wykonania, oferujemy szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem projektów 3D do druku. Modele 3D stanowią znakomity sposób na urzeczywistnienie obiektów w przestrzeni trójwymiarowych, które odzwierciedlają w ten sposób naturalne piękno swoich kształtów.

Projekty 3D do druku

Projekty 3D przygotowujemy do druku dzięki zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu komputerowego oraz nowatorskich drukarek wykorzystujących technologię druku przestrzennego. W tani oraz sprawny sposób wykonujemy prototypy elementów i wiele innych przedmiotów, dając przy tym możliwość ich personalizacji, poprzez stworzenie indywidualnego, w technologii 3D modelu, o określonym kształcie i kolorze. Projektowanie i druk 3D mają obecnie coraz więcej zastosowań, gdyż usługi te pozwalają na tworzenie różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku, gadżetów, elementów maszyn czy nawet wyrobów jubilerskich.

Trwałe modele 3D

Każdy stworzony w ten sposób model 3D jest trwały i niepowtarzalny, a ograniczeniem jego kształtu czy barwy jest wyłącznie nasza wyobraźnia. Projekty 3D do druku wykonujemy na podstawie szkiców, rysunków technicznych, a także przedmiotów uchwyconych na zdjęciach. Każdy projektowany w technologii 3D model przygotowujemy zarówno na indywidualne, jak i hurtowe zamówienia, dbając o to, by każdy przedmiot posiadał uporządkowane krawędzie i był pozbawiony wszelkich błędów. Świadcząc usługi projektowania i druku 3D, dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy odzwierciedlał jak największą trafność modelu. PIBAR3D – profesjonalne projektowanie i druk 3D na podstawie modeli komputerowych, szkiców, rysunków technicznych oraz zdjęć.

Dane kontaktowe

PIBAR 3D Dawid Bartkiewicz, Arkadiusz Piątkiewicz S.C.
al.Piłsudskiego 79/22
41-306 Dąbrowa Górnicza

NIP: 6292472133
REGON: 361665990
e-mail: pibar3d@gmail.com
Tel.: 790-874-444, 513-673-222.