Drukowanie przestrzenne i projektowanie 3D

PIBAR3D to profesjonalna drukarnia 3D, która zajmuje się projektowaniem, skanowaniem oraz drukowaniem przestrzennym. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz innowacyjnym technologiom, wytwarzamy trójwymiarowe obiekty fizyczne na podstawie komputerowych modeli. PIBAR3D to najwyższej jakości druk 3D, oparty na najnowocześniejszych technologiach i osiągnięciach.

Drukowanie przestrzenne

Drukowanie przestrzenne to dziedzina, w której specjalizujemy się od kilku lat, stając się liderem wśród drukarni 3D na terenie Śląska. W naszej codziennej pracy łączymy pasję z obszerną wiedzą, a każdy powierzony nam projekt wykonujemy ze starannością o najmniejszy nawet szczegół. Jako doświadczona drukarnia 3D pracujemy wyłącznie na produktach pochodzących od uznanych marek, dzięki czemu proponowane przez nas drukowanie przestrzenne pozwala uzyskać modele najwyższej jakości. Ofertę drukowania 3D kierujemy w szczególności do osób ze Śląska.

Kompleksowe usługi druku 3D

Usługi druku 3D świadczymy kompleksowo, specjalizując się nie tylko w drukowaniu 3D, ale również w skanowaniu, projektowaniu oraz tworzeniu krótkich serii produkcyjnych. Wszystkie zlecenia wykonujemy sprawnie i szybko, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Jako profesjonalna firma ze Śląska, proponujemy drukowanie 3D również w zakresie wzornictwa przemysłowego.

W naszej drukarni 3D zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej na terenie Śląska, zrealizujemy każdy pomysł, rysunek techniczny czy przedmiot, który został uchwycony na zdjęciu.

PIBAR3D - profesjonalne projektowanie, skanowanie oraz drukowanie przestrzenne: Śląsk.drukarka 3d Zortrax

Dane kontaktowe

PIBAR 3D Dawid Bartkiewicz, Arkadiusz Piątkiewicz S.C.
al.Piłsudskiego 79/22
41-306 Dąbrowa Górnicza

NIP: 6292472133
REGON: 361665990
e-mail: pibar3d@gmail.com
Tel.: 790-874-444, 513-673-222.